Jak to działa?

Bez względu na rodzaj wyzwania związanego z certyfikacją, zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług.

Proces wyboru jednostki certyfikującej bez znajomości branży i specjalistycznej wiedzy jest dużym wyzwaniem. Do znalezienia odpowiedniej oferty pomagają również umiejętności kalkulacji czasów audytowych.

W odpowiedzi na te wyzwania, stworzyliśmy Certiget. Oferujemy swoje wsparcie, jako niezależni partnerzy, którzy ułatwiają proces wyboru jednostki certyfikującej i pomagają znaleźć najlepszą ofertę.

Jak działa Certiget?

Jeśli zależy Ci na najwyższym profesjonalizmie przy porównywaniu ofert certyfikacji ISO i cenisz swój czas, to nasza wiedza i doświadczenie są kluczem do wyboru idealnej jednostki certyfikującej.

Dodatkowe wsparcie

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i odkryj, co jeszcze możemy zrobić, aby ułatwić i wspomóc proces certyfikacji w Twojej firmie.

Indywidualne spotkania

Zaplanuj spotkanie z branżowym specjalistą certyfikacyjnym, które rozwieje wątpliwości i przygotuje Cię do dalszego działania

Zaplanuj spotkanie

Stała współpraca

Dedykowany specjalista będzie reprezentował Twoje interesy na każdym etapie pozyskiwania ofert certyfikacyjnych, zapewniając wszechstronne i dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania.

Chcę poznać ofertę

Sukces Certyfikatu

Certyfikat to nie tylko wspaniałe osiągnięcie, ale okazja do właściwej promocji! Dla Ciebie stworzymy spersonalizowane kampanie reklamowe, które efektywnie wyeksponują jego wartość.

Chcę poznać ofertę

Dlaczego Certiget?

Certiget to idealny wybór dla tych, którzy poszukują możliwości dokonywania świadomych decyzji, opierając się na obiektywnych porównaniach ofert w branży certyfikacyjnej. Nasze bogate doświadczenie i zaawansowane narzędzia gwarantują szybkość działania, wygodę użytkowania i pełną transparentność procesu.

Wygoda i oszczędność czasu

Pełna przejrzystość

Transparentność i rzetelność

Dopasowanie do Twoich potrzeb

Jakość usług

Wsparcie specjalistów

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj porady ekspertów oraz najnowsze informacje branżowe.